lat
Doświadczenia

O NAS

%
Motywacji do działania

Czym się zajmujemy i co nas wyróżnia?

Zajmujemy się serwisem od kilku ładnych lat : Laptopy, Notebooki, Komputery Stacjonarne, Monitory, Telefony komórkowe oraz bardziej nietypowe zlecenia. Lutownica nie jest nam obca tak samo jak układy BGA, odtwarzanie ścieżek. Bazujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Uczciwe ceny jak i podejście do klienta, gwarancja na każdą naprawę.

Tworzymy strony www i sklepy internetowe. Od prostych wizytówek po bardziej rozbudowany platformy. Lubimy to co robimy, dlatego robimy to dobrze i wkładamy w to nie tylko czyste umiejętności techniczne ale również serce i zapał. Dlatego każde Państwa zlecenie jest traktowane indywidualnie. Szybki czas realizacji zarówno stron internetowych jak i serwisów.

Gdzie, jak i ... Co sprzedajemy?

Prowadzimy sklep i serwis w Wyszkowie na ulicy Świętojańskiej pod numerkiem 66. Zawsze doradzimy i szczerze powiemy co warto kupić, a czego nie. Nie chcemy sprzedać byle czego raz i mieć pieniądze z jednego niezadowolonego klienta, sprzedajemy sprawdzone produkty, takie których sami używamy. My polecamy je wam, a wy swoim znajomym. Dlatego się rozwijamy 🙂

W naszej ofercie między innymi: Telefony, Komputery stacjonarne, Laptopy, Tablety, Szkła hartowane, pokrowce, kabelki, uchwyty do samochodów, myszki, klawiatury, ładowarki i wiele innych. Jeśli czegoś nie będzie na miejscu (a rzadko się tak zdarza) to jesteśmy w stanie zamówić niemal wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Aktualnie naszą firmę znajdziesz w dwóch lokalizacjach. Główne biuro, sklep oraz serwis w Wyszkowie na ulicy Świętojańskiej oraz wyspę handlowo - usługową w markecie Kaufland. Zapraszamy do kontaktu.

ŚWIĘTOJAŃŚKA WYSZKÓW

SERWIS | SKLEP | WWW

Świętojańska 66,

07-200 Wyszków,

Tel: 797 256 328.

E-Mail: kontakt@idocom.pl

KAUFLAND WYSZKÓW

SKLEP

Centralna 2 (WYSPA KAUFLAND),

07-200 Wyszków.

Tel: 730 731 377

E-Mail: kontakt@idocom.pl

ŚWIĘTOJAŃSKA 66

KAUFLAND CENTRALNA 2